Duben 13

Zatímco včera u nás bylo příjemné slunečné počasí, dnes nebe vypadá poněkud uplakaně i když zatím venku neprší. A tak díky včerejšímu počasí byla příležitost vytáhnout mou nejnovější kabelku.

Příště si do tak malé kabelky rozmyslím dávat tolik kapsiček:-) Dala jsem si práci s důkladným prošitím – riflovina je prošitá bílou nití odshora dolů (čehož si asi většina lidí nevšimne). Vnitřek je prošitý do čtverců. Uvnitř jsou 3 kapsy – jedna na zip, druhé dvě na „binec“. Jednu z nich bych si příště, jak jsem již psala, odpustila a místo ní bych doplnila jednu kapsičku na vnějšek. Tak třeba jindy.

Pozlobil mě dost šikmý proužek, přestože na přední straně je vše v pořádku, na zadní již to tak dobré není. Na šikmých proužcích v obloucích budu muset zapracovat.

Celou tašku zdobí klopa. Vymyslela jsem si přírodní motiv stromu, díky kterému jsem upotřebila odstřižky z předchozích kabelek. Realizace byla zajímavá. Nejprve jsem se pro návrh nadchla, následně jsem zapochybovala o svých schopnostech a měla strach, že jsem látku zničila. K dozdobení jsem použila keramické knoflíky, kterými mě podarovala moje maminka. Konečný výsledek mě ale nadchl.

Celá kabelka se zapíná na magnet.

Tak snad se bude líbit i vám.