Listopad 25

My si toho totiž všímáme!

Nedávno jsem byla kamarádem upozorněna na to, že být ke mně galantní je trochu oříšek. Prý by mi kolikrát rád podržel dveře, ale jsem prostě rychlejší.

No jo, jenže… jsem vysoká (o tom už jsem psala) a muži v mém okolí ke mně nikdy moc galantní nebyli. Nevím, zda je to tím, že jsem vysoká nebo prostě tím, že mě brali jako rovnocennou a možná ani nebrali v podtaz moje opačné pohlaví:-)) Prostě jsem si zvykla se v těchto záležitostech o sebe starat sama.

To ale neznamená, že si galantnosti nevšímám a nedovedu ji ocenit. Ostatně, moc dobře jsem si všimla, že sice nepustím kamaráda mi otevřít dveře (v poslední době mu občas už šanci dám:-D), ale vím, že mě i kamarádku nechává v autobuse sedět a sám u nás stojí. Nebo že nás do dveří pouští jako první. Moc dobře si těch drobností všímám a v duchu za mu za ně uděluji body.:-)

Takže pánové, galantnost není na škodu. I když vás nebudeme veřejně chválit až do nebe, v duchu si to většina z nás uvědomuje a cení si vaší snahy.

Krom toho – můj kamarád je jasným důkazem, že muži co vám rádi podrží dveře ještě nevymřeli. A to je moc dobře. Bohužel se mi zdají jako trochu ohrožený druh…