Listopad 30

Kdo mi poradí??Zítra máme prvního prosince, za pár dní je Mikuláš. Do Vánoc je kousek a já ještě nemám téměř žádné dárky – z čehož začínám být nervózní.
Nevím jak je to ve vašich rodinách, ale u nás si Ježíškovi prostě stále píšeme:-) Dopisy nám visí na ledničce. Přestože jsme si tam každý napsali co bychom chtěli (a že u mě byl docela problém něco vymyslet, ale nakonec se toho sešlo docela dost), tak nevím, co komu koupit. Asi si budu muset ty dopisy přepsat a udělat si z toho jakýsi seznam.
Nejhorší je, že tak nějak nemám inspiraci. Vyhlédla jsem si pro kamaráda dárek, ale když jsem si ho tam šla koupit, tak už nebyl – naštěstí se mi povedlo kouit něco jiného, jen doufám, že se mu to bude líbit.
Pro dalšího kamaráda už také dárek mám, což je jediné štěstí, protože mu dárek kupuji většinou až na poslední chvíli…
Kamarádce jsem dárek vyrobila – daly jsme si limit 50Kč a mě se ho podařilo splnit, uvidíme, jak se jí to bude líbit.
Pro přítele ještě nic nemám:-(( Něco jsem vymyslela, ale bohužel nějak není čas na realizaci – budu si ho holt muset někdy udělat!
S holkama a jedním kamarádem -taková naše banda, jsme si jako obvykle dali limit na jeden dárek – 10 Kč (Vánoce jsou drahý špás, takže trochu uštříme a navíc je to ohromná legrace). Mám vymyšleno co jim dám, jen si prostě musím najít čas a konečně to udělat!!
Úplně nejhorší je rodina – ačkoliv napsali dopisy, nemám ještě pro nikoho nic – což mě deptá. No, od zítřka mi bude zbývat 24 dní na to, abych to vyřešila. Třeba mi poradíte…