Červen 21

Takové výmluvy…:-(

Jak jste si jistě všimli, poslední dobou se tu moc článků neobjevilo. Není to tím, že by nebylo o čem psát, problém je v tom, že bych byla nerada aby si to tu ti lidé přečetli (a jsem v klubu Poky8). Strašně ráda bych sem napsala o jednom "trápení" s přítelem, ale bohužel nemohu, protože by si to tu určitě přečetl. Možná to jako článek napíši a uveřejním to až to nebude aktuální, pokud by vás to zajímalo, teď nemohu, protože mu nechci něco prozradit… Chjo…

Mimochodem, už přes týden si užívám prázdnin:-) Letos jsem na sebe docela hrdá (ne, že bych se chtěla chlubit), zvládla jsem to docela rychle:-) Ale toho stresu! Moje nervy dostávají v tomhle období dost zabrat.

Mimochodem, když už jsem u toho, docela by mě zajímalo, zda máte nějaký osvědčený recept na učení:-) Já zatím žádný osvědčený nenašla, alespoň ne takový, co by šel použít univerzálně.

A taky jsem myslela, že mě přešlo čtecí období, ale jakmile jsem měla po zkouškách, tak jsem dorazila poslední půjčenou knihu z knihovny a teď se těším na pátek abych si došla půjčit něco nového:-D

Omlouvám se, že to dnes není nic moc smysluplného, ale nějak na to teď nemám. Hlavou mi vrtá ono "trápení" což je asi jediná věc o které bych si moc přála napsat, ale momentálně nemohu… No, uvidíme…:-)