Prosinec 7

kamarád taky rádMěla jsem příležitost si pokecat se svým kamarádem z dětství. Samozřejmě byl ten rozhovor zpočátku velice příjemný. Mluvili jsme prakticky o všem a bylo to docela fajn. Trochu se u toho popíjelo a tan kamarád mi připadal trochu mimo.
Jelikož jsme se několik let vídali jen letmo – potkali jsme se a pozdravili, tak jsem si pod jeho „chtěl bych tě víc poznat“ nepředstavila nic zlého.
Mé překvapení proto vzrostlo, když mi došlo, že on si pod touto větou představuje poněkud něco jiného než já, stejně tak jako pod pojmem „kamarádka.“
Měla jsem pocit, že jsem v šoku. Dostalo se mi od něj nabídky „kvalitního sexu“ (no, o kvalitě dost pochybuji) přičemž mi tvrdil, že má „skvělou roštěnku“ (i když se s ní prý nedávno pohádal) a věděl, že mám přítele.
Nevím, zda za jeho nabídkou stál alkohol, který jsme vypili, ale osobně si myslím, že toho nevypil tolik aby nevěděl co říká (přeci jen je jeho míra poněkud vyšší než míra většiny lidí co znám). Pokud si myslel, že díky alkoholu budu povolnější, tak byl zřejmě nemile překvapen.
Nekonec se na mě ještě naštval (což mě nejdříve mrzelo a vzápětí celkem urazilo – co jsem mu udělala? vlastně nic – proto byl naštvanej). Možná jsem dostala trochu strach (začínal být celkem neodbytný) a taky jsem se rozhodla držet se svého hesla – v nejlepším se má přestat. Slušně jsem se rozloučila, zaplatila za sebe útratu a vyrazila k domovu.
Do teď mi ale není jasné jeho chování. Kluci jsou zvláštní… Jen doufám, že se tak nechováte všichni, pánové…
A co si o tom myslíte vy? Dostali jste již někdy nabídku „kvalitního sexu“?